Instrukcja wykonywania zabiegu

KROK 1

Dokładnie umyj włosy 2-3 razy w zależności od potrzeb szamponem oczyszczającym Reveliss, by usunąć resztki kosmetyków i otworzyć łuski włosów.

KROK 2

Dokładnie wypłukać szampon i odsączyć nadmiar wody.

KROK 3

Wykonujemy test elastyczności włosa- oceniamy stan i stopień zniszczenia włosów, sprawdzając czy na mokro nie rozciągają się nadmiernie. Jeśli włosy po rozciągnięciu nie wracają do swojego pierwotnego stanu, zabiegu nie przeprowadzamy. Wskazuje to na zaawansowane uszkodzenie włosów- należy wtedy wykonać zabieg B-TOX 3D

KROK 4

Wysuszyć włosy suszarką w 70% – 80%

KROK 5

Nałóż rękawiczki i wstrząśnij butelkę z keratyną.

KROK 6

Nałożyć za pomocą pędzelka keratynę wydzielając cienkie pasma, pomijając skórę głowy, nadmiar produktu wyczesać grzebieniem. Pozostawić na włosach przez 30-40 minut

KROK 7

Wysuszyć włosy suszarką w 100% i wyprostować prostownicą pasmo po paśmie, według poniższych zaleceń:

200 stopni włosy delikatne, blond, po dekoloryzacji, po zabiegach chemicznych

210 stopni włosy farbowane, niezbyt zniszczone, średniej grubości, falowane

220 stopni włosy mocno falowane, gęste, grube, naturalne, niezniszczone

230 stopni włosy mocno kręcone, gęste, grube, naturalne,niezniszczone (murzynki, mulatki, turczynki itp.)

Tego samego dnia nie spinamy włosów nie korzystamy z basenu, sauny i solarium.

Pilnujemy aby włosy nam nie zmokły. Klient myje włosy na następny dzień używając renomowanych produktów Reveliss.

 

Jak dołączyć do klubu VIP?

Dołącz do strefy programu VIP i zyskaj dostęp do wszystkich produktów w cenach hurtowych!

Kto może dołączyć do programu VIP?

Osoba mająca ukończone szkolenie z produktów Reveliss lub osoba, która ukończyła kurs z innej firmy w zakresie prostowania keratynowego, nanoplastii lub zabiegów regenerujących.

W jaki sposób możesz uzyskać dostęp do panelu VIP?

Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie i załączysz swój certyfikat. Po zaakceptowaniu przez nas certyfikatu otrzymasz dostęp do panelu VIP.
ZAREJESTRUJ SIĘ

W jaki sposób mogę odbyć szkolenie z zakresu regeneracji włosów?

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju szkolenia: stacjonarne, indywidualne, salonowe i online- terminy szkoleń są dostępne tutaj.
Szkolenia kierowane są do osób zarówno zupełnie początkujących, które stawiają pierwsze kroki w dziedzinie treamentologii jak i dla profesjonalistów. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw!

Dlaczego szkolenie jest niezbędne, a produkty niedostępne dla każdego?

Nasze produkty są dostępne tylko i wyłącznie dla profesjonalistów, zabiegi regenerujące nie należą do prostych w wykonaniu, dlatego trzeba mieć wystarczającą wiedzę, aby móc je przeprowadzić i nie uszkodzić włosów. Wszystkiego możemy nauczyć Cię na naszych szkoleniach.

Dlaczego warto wybrać naszą markę?

Reveliss to marka, która wyróżnia się innowacyjnością i jakością swoich produktów. Nasze unikalne rozwiązania przeszły rygorystyczne testy, aby zapewnić najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo. Jesteśmy przeciwnikami testowania kosmetyków na zwierzętach, co świadczy o naszej etycznej postawie. Nasze specjalne formuły są starannie opracowane, aby dostarczyć niezrównaną pielęgnację włosów. Wybierając Reveliss, inwestujesz w rentowność i konkurencyjność swojego salonu, jednocześnie zapewniając zadowolenie klientów. Nasze produkty są gwarancją satysfakcji i efektywności, co sprawia, że wybór Reveliss to pewny krok ku sukcesowi w branży pielęgnacji włosów.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KERATYNA PROSTUJĄCA 1000 ML”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone.